Informacja dotycząca zakupu węgla.

Szanowni Państwo, w związku z trwającymi pracami legislacyjnymi nad Ustawą o zakupie preferencyjnym paliwa stałego przez gospodarstwa domowe, Gmina Szudziałowo przeprowadza rozeznanie potrzeb mieszkańców w tym zakresie.

W związku z potrzebą dokonania wstępnego rozeznania zapotrzebowania na zakup węgla  gospodarstwom domowym na preferencyjnych warunkach, prosimy osoby zainteresowane o zgłoszenia telefonicznie pod numerem 85 722 14 04, drogą elektroniczną na adres sekretariat@szudzialowo-gmina.pl lub osobiście do pokoju nr 10 najpóźniej do 25 października 2022 r. do godz. 14:00. W informacji proszę podać asortyment paliwa stałego (węgiel, orzech, miał) oraz szacunkową ilość ton zakupu paliwa.

Zgodnie z procedowanymi regulacjami do dokonania preferencyjnego zakupu  węgla uprawniona będzie  osoba fizyczna w gospodarstwie domowym, która spełnia warunki uprawniające do dodatku węglowego, o którym mowa w ustawie o dodatku węglowym.

Skip to content