Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza na Wystawę Zwierząt Hodowlanych

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza na Wystawę Zwierząt Hodowlanych

     PODR Szepietowo serdecznie zaprasza na XXVII Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym oraz VIII Ogólnopolską Wystawę Królików Rasowych, które odbędą się 4-5 września 2021 roku.

Wystawa wyróżnia się imponującą frekwencją odwiedzających, rekordową liczbą wystawców i wspaniałą atmosferą. Podlaski Ośrodek Doradztwa w Szepietowie, gości rolników, a także krajowych i zagranicznych przedstawicieli agrobiznesu. Kontakty zawarte w czasie Wystawy owocują wieloma przedsięwzięciami, które budują infrastrukturę polskiego rolnictwa. Szepietowska Agroarena w pierwszy weekend września zapełni się najpiękniejszymi okazami zwierząt hodowlanych, a na terenach wystawowych zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, sprzęt i środki do produkcji rolniczej. Nie zabraknie również stoisk z rękodziełem i lokalną żywnością. W wydarzeniu udział wezmą instytucje wspierające rolnictwo oraz Pierwsza Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej.

Wystawie Zwierząt Hodowlanych towarzyszą Dni z Doradztwem Rolniczym. Jest to okazja do zaprezentowania oferty doradztwa rolniczego i innowacyjnych rozwiązań we współczesnym, rozwijającym się rolnictwie. Wydarzenie daje szanse do wielu spotkań z rolnikami, doradcami, wystawcami, przedsiębiorcami i przedstawicielami świata nauki.

Nowoczesne rolnictwo i najpiękniejsze zwierzęta hodowlane !!!

Odwiedź Szepietowo 4-5 września, więcej na stronie www.odr.pl oraz na portalu społecznościowym  FB.

S.Sikorska

https://odr.pl/imprezy-wystawiennicze/regionalna-wystawa-zwierzat-hodowlanych/

https://www.facebook.com/events/486759829062856

 

 

PROGRAM

Piątek

15.00               Ogólnopolska Szkoła Młodych Hodowców

17.00               Finał Ogólnopolskiej Szkoły Młodych Hodowców

Sobota, 4 września 2021 r.

Ring

8.00 -12.30     Wycena bydła mlecznego i mięsnego, koni, owiec i królików rasowych

12.30               Wybór superczempionów

13.00               Uroczyste otwarcie XXVII Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym, VIII Ogólnopolskiej  Wystawy Królików Rasowych, Ogłoszenie wyników wyceny bydła mlecznego, mięsnego, koni, owiec i królików rasowych

14.00               Wręczanie nagród przez samorządy, sponsorów i firmy

Niedziela, 5 września 2021 r.

Ołtarz polowy przed budynkiem zakładowym

9.00                 Msza Święta Polowa połączona z Dożynkami Parafialnymi, Parafii w Dąbrówce Kościelnej

Ring

10.00               Powitanie gości

10.30               Pokaz Ogólnopolskiej Szkoły Młodych Hodowców

11.00               Konkurs „Młodzi hodowcy”

11.30               Prezentacja zwierząt – superczempionów, czempionów oraz wręczanie pucharów i nagród hodowcom

13.00               Wystąpienia okolicznościowe, odznaczenia

14.00               Prezentacja zwycięzców konkursów: „Hit Wystawy”, „Najatrakcyjniejsze  Stoisko”, „Hit publiczności”

16.00               Oficjalne zamknięcie Wystawy

 

Skip to content