Oszacowanie szkód w gospodarstwie rolnym spowodowane deszczem nawalnym w dniu 8.06.2022 roku

Oszacowanie szkód w gospodarstwie rolnym spowodowane deszczem nawalnym w dniu 8.06.2022 roku

Informuję, iż Urząd Gminy Szudziałowo przyjmuje wnioski o oszacowania szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, w których wystąpiły szkody spowodowane deszczem nawalnym w dniu 8.06.2022 r.

Wniosek rolnika o oszacowanie szkód w gospodarstwie rolnym wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych są dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku (odnośnik poniżej), na stronie internetowej urzędu ( w zakładce Pliki do pobrania) oraz  bezpośrednio w siedzibie urzędu.

Wypełnione wnioski o oszacowanie szkód wraz z kopią aktualnego wniosku o przyznanie płatności należy złożyć do Urzędu Gminy Szudziałowo.

Kontakt z pracownikami urzędu pod numerem telefonu: 85 722 14 04 wew. 25.

Pod poniższym adresem dostępne są wnioski o oszacowanie strat:

https://puw.bip.gov.pl/kleski-zywiolowe/szacowanie-szkod-w-rolnictwie.html

 

Skip to content