Projekt : „WIEJSKIE SMAKI- SKARBY SZUDZIAŁOWSKIEJ GMINY”

Gminny Ośrodek Animacji Kultury i Rekreacji w Szudziałowie, Klub Współczesnej Kobiety, Koło Gospodyń Wiejskich z Wojnowiec, OSP z Zubrzycy Wielkiej oraz „Koraliki” z Wierzchlesia zapraszają do współrealizacji projektu „WIEJSKIE SMAKI- SKARBY SZUDZIAŁOWSKIEJ GMINY”. Dołącz do grona uczestników wyjątkowej Lokalnej Inicjatywy i stwórz razem z nami KULINARNĄ WIZYTÓWKĘ SWOJEJ WSI na mapie gminy Szudziałowo.

W programie m.in. warsztaty i konkursy kulinarne:

15.08.2021 Wojnowce – pierogi

22.08.2021 Zubrzyca Wielka- baba ziemniaczana

12.09.2021 Wierzchlesie- podpłomyki

Dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundacji „Sokólski Fundusz Lokalny”

 

Skip to content