Akcja ekologiczna „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”

     Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci

Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji ekologicznej „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Celem Akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży szkolnej na temat zasad postępowania z zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym oraz praktyczne przeciwdziałanie zanieczyszczeniu Ziemi tym sprzętem, poprzez organizację zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Drodzy mieszkańcy Gminy Szudziałowo zwracamy się do Państwa z prośbą o włączenie się do akcji, wykonanie wiosennych porządków i oddanie niepotrzebnego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Nasza szkoła otrzyma bon, który zostanie przeznaczony na Nagrody rzeczowe, w tym: materiały edukacyjne, sprzęt i akcesoria biurowe, materiały eksploatacyjne, sprzęt sportowy.

Wszyscy uczniowie uczestniczący w akcji otrzymają dyplomy i dodatnie punkty za udział w akcji ekologicznej podnoszącej świadomość dbania o środowisko.

Do akcji mogą przyłączyć się firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt elektryczny lub elektroniczny na rzecz naszej placówki.

Na stronie szkoły znajdziecie Państwo szczegółowe informacje jaki sprzęt można dostarczyć w ramach akcji „ Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci” lub na stronie internetowej http://dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl/rodzaje-elektrosmieci/

Skip to content