INFORMACJA W SPRAWIE SZCZEPIEŃ PRZECIWKO WIRUSOWI SARS-COV-2

NZOZ Poradnia Lekarzy Rodzinnych w Szudziałowie została zakwalifikowana do Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19.

REJESTRACJA NA SZCZEPIENIE POD NUMEREM TELEFONU PRZYCHODNI: 85 722 14 13

TRANSPORT NA SZCZEPIENIA

Wójt Gminy Szudziałowo, zgodnie z wytycznymi Narodowego Programu Szczepień oraz decyzją Wojewody Podlaskiego z dnia 14 stycznia 2021 roku uruchamia od 15 stycznia 2021 roku telefon dla osób, które chcą skorzystać z transportu do punktów szczepień, przy uwzględnieniu zamieszczonych poniżej warunków.
Transport do punktów szczepień przeznaczony jest dla osób:

• posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o symbolu R lub N lub orzeczoną I grupę z w/w schorzeniami;
  • mających trudności z dostępem do punktu szczepień (osoby, które nie mają możliwości samodzielnego dojazdu do punktu szczepień).

Zgłoszenie chęci skorzystania z transportu na szczepienie należy zgłosić dzwoniąc pod numer telefonu: 85 7221404 wew. 17

Telefon czynny jest w godzinach pracy Urzędu Gminy w Szudziałowie: poniedziałek – piątek  w godzinach 7:30 – 15:30

Szczegółowe informacje zamieszczono na specjalnej stronie www.gov.pl/szczepimysie