Konkurs plastyczny „Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”

OT KOWR w Białymstoku zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym!

     Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Białymstoku serdecznie zaprasza wszystkie chętne dzieci z terenu województwa podlaskiego do udziału w konkursie plastycznym. „Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”.

     Zamierzeniem konkursu jest rozpowszechnianie informacji na temat oznaczenia „PRODUKT POLSKI”, edukacja ekologiczna dzieci z województwa podlaskiego, a także  inspirowanie ich do zwracania uwagi na artykuły spożywcze wytworzone w Polsce z użyciem polskich surowców. 

     Projekt realizowany jest w dwóch kategoriach wiekowych:

  • klasy I-III
  • klasy IV-VI

     Zgodnie z regulaminem konkursu pt. ”Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”, praca konkursowa może być wykonana dowolną techniką plastyczną (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie lub mieszanie technik itp.), w formacie maksymalnie A3, w układzie poziomym lub pionowym. W pracach plastycznych uczniów klas IV-VI obowiązkiem jest wykorzystanie oznaczenia PRODUKT POLSKI zgodnie z obowiązującym wzorem:

     Formularze zgłoszeniowe i Prace konkursowe, należy przekazać do Organizatora w formie elektronicznej (zdjęcie lub skan/plik w formacie JPG, TIFF, PDF itp.) drogą mailową
w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20 listopada 2020 r. na adres:
konkurs-bialystok@kowr.gov.pl 

w tytule wpisując: KONKURS PLASTYCZNY – „Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”

     Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w konkursie i życzymy udanej zabawy! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Skip to content