STREET ART – owe spotkania w Szudziałowie

     Celem realizacji Projektu „Spotkajmy się na STREET ART-cie” było połączenie we wspólnym działaniu dwóch aktywnie działających grup – Klubu Współczesnej Kobiety oraz Klubu Seniora, aby w przestrzeni publicznej rodzinnej miejscowości – Szudziałowa, dokonać niecodziennej i pozytywnej zmiany.

Dzięki pasji, która połączyła oba kluby udało się stworzyć i pokazać zupełnie inny wymiar tradycyjnego rękodzieła, dotychczas tworzonego w domowym zaciszu.

W ramach Projektu zostały przeprowadzone warsztaty ph. MAKRAMA – użytkowa i dekoracyjna”, spotkania poświęcone tworzeniu projektów na mega – wyploty, oraz przygotowanie siatki ogrodzeniowej jako kanwy na której powstał wielobarwny projekt. Wspólna praca w tworzeniu mega – wyplotów na odnowionej i pomalowanej ogrodzeniowej siatce spotkała się z największym zainteresowaniem i entuzjazmem zarówno wśród uczestników Projektu jak i wszystkich którzy byli obserwatorami zachodzącej zmiany.

Podczas realizacji Projektu realizatorzy mogli również liczyć na pomoc ze strony Partnera Projektu – Stowarzyszenia Przyjaciół Gminy Szudziałowo, Gminnego Ośrodka Animacji Kultury i lokalnych władz.

Powyższa Inicjatywa, została zrealizowana w ramach projektu „Podlaskie Lokalnie” sfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności-Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020

Skip to content